Üniversitemiz PTT İle Protokol İmzaladı - Gazi Üniversitesi
Üniversitemiz PTT İle Protokol İmzaladı
12 Ekim 2017 02:09

Yaptığı ikili anlaşmalarla tüm öğrenci ve personelinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Gazi Üniversitesi, yeni bir işbirliğine daha imza attı

Gerçekleştirdiği yeni projelerle başta öğrencileri olmak üzere tüm akademik ve idari personelinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Gazi Üniversitesi, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) ile bir protokol imzaladı. Rektörlük Yeni Senato Salonunda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan ve PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’in katılımıyla gerçekleştirilen protokol imza töreni, 10 Ekim 2017 tarihinde yapıldı.

 

 

Kampüse PTT Cafe ve PTT Kargomat

İmzalanan protokol çerçevesinde,  kargo/kurye gönderilerinin PTT işyerlerinden kabul ve sevki yapılabilecek, uygun görülen yerlere PTT Şubesi ve PTTMatik kurulabilecek. Öğrenci harçlarının yatırılması, öğrenci ödemeleri ve diğer avantajlı hizmetler için PTT işyerlerinin kullanılması ve kampüs içerisinde uygun görülen bölgelere PTT Kargomat kurulması imzalanan anlaşma ile karara bağlandı. Ayrıca, kampüs içine PTT Cafe açılacak ve Gazi Üniversitesi logolu pul basılacak.

İmza töreni karşılıklı hediye verilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.